jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

KONKURS - Świętujemy Pierwszy Rok z JESZCZE JEDEN LEVEL

Ruszamy z pierwszym w historii Jeszcze Jeden Level tak poważnym konkursem, gdzie zgarnąć możecie gry które po prostu wypada mieć w swojej kolekcji!


Nagroda za pierwsze (1) miejsce - Crash Bandicoot w wersji platynowej

Nagroda za drugie (2) miejsce - Tekken 3 w wersji premierowej

Nagroda za trzecie (3) miejsce - Gran Turismo 2 w wersji premierowej

Wszystkie gry są używane, ale za to w bardzo dobrym stanie i kompletne jak przystało na nagrody w konkursie.  Co trzeba zrobić aby je zdobyć? 


Powiem szczerze, że zadanie nie jest łatwe. Ba, dla niektórych osób może okazać się nawet niewykonalne! Otóż nie wystarczy polubienie profilu na Facebooku (jest to bardzo miłe, ale nie ma znaczenia dla samego konkursu), nie wystarczy skomentować posta czy nawet wysłać długiego maila. Aby wziąc udział w konkursie trzeba zrobić dawno zapomnianą rzecz i wysłać do nas kartkę, np. pocztą na adres:

Jeszcze Jeden Level
Św. Wojciecha 18/66
15-202 Białystok

Wysłana kartka nie może być oczywiście pusta :) Chciałbym, abyście naskrobali tam parę słów; która z konsol (możecie przebierać w całej przebogatej historii) zrobiła na Was największe wrażenie i dlaczego? Podanie jednego lub kilku ulubionych tytułów jest oczywiście wskazane. Nie ograniczamy Was formą nadsyłanych prac; można napisać kilka zdań, wypracowanie, esej, ułożyć wierszyk albo narysować rysunek (jeśli czujecie się na siłach). Grunt, żeby to była Wasza praca autorska, a nie plagiat! Komisja w składzie Deathcoil & Wojtek subiektywnie oceni nadesłane materiały i po burzliwej debacie wyłoni zwycięzców. Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia! Nie zapomnijcie dopisać nazwy Waszego miasta, adresu mailowego (potwierdzimy że zgłoszenie faktycznie dotarło) oraz ksywki. Jeśli wartościowych prac będzie dużo więcej niż nagród głównych, wylosujemy dodatkowe gadżety, np. spośród tych z poniższego zdjęcia. Mamy też do rozdania demówki z PlayStation Magazine UK, a także trochę akcesoriów do PlayStation 1. Wszystko zależy od Was!


Liczymy na konkretny odzew, bo te wszystkie rzeczy są właśnie dla Was. Chociaż... w przypadku słabej frekwencji zawsze możemy się podzielić między sobą prawda Wojtek? :) Na dniach wrzucę szczegółowy regulamin, a już teraz zapraszam do wspominków i nadsyłania zgłoszeń.
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz