jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Konkurs Diablo III - Bestie Sanktuarium

Aura na zewnątrz coraz częściej przypomina nam o nieuchronnie zbliżającej się jesieni. Może zaproponuję coś na poprawienie nieco ospałych nastrojów?

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was do udziału w pierwszym konkursie w ciągle jeszcze krótkiej historii Jeszcze Jeden Level. W związku z konsolową premierą
Diablo III mam dla Was gorące gadżety w postaci trzech wyjątkowych artbooków, a właściwie książeczek opisujących niektóre bestie jakie można spotkać w niebezpiecznym świecie Sanktuarium.


 
Teksty okraszone są pięknymi, kolorowymi rysunkami znakomicie oddającymi kunszt grafików Blizzarda. A wszystko to umieszczone na śliskim, miłym w dotyku papierze. Ponadto każda książeczka zostanie zapakowana w klimatyczną reklamówkę z motywem gry. Co trzeba zrobić, by wygrać? Nie, nie trzeba polubić bloga na fejsie, głosować, komentować postów, pisać wierszyków czy wysyłać płatnych smsów.

Diablo
Data wydania: 31 grudnia 1996
 
Chciałbym, abyście przypomnieli sobie moment kiedy po raz pierwszy usłyszeliście o serii Diablo i jak zapamiętaliście pierwszy kontakt (o ile takowy nastąpił) z grą. Pięć, maksymalnie dziesięć konstruktywnych zdań w zupełności mi wystarczy. Jeśli czujecie w sobie wenę twórczą możecie tę liczbę przekroczyć, byle całość trzymała się tematu. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę trzy najciekawsze moim zdaniem wspomnienia. Oczywiście nie muszę przypominać, że teksty w stylu "Widziałem/am grę u kolegi, nie podoba mi się" raczej nie przysporzą wielkich szans na zwycięstwo.

Diablo II
Data wydania: 29 czerwca 2000

Swoje wrażenia podsyłajcie na adres jeszczejedenlevel(at)gmail.com z hasłem "Konkurs" w temacie wiadomości do dnia 23 września 2013 włącznie. W razie wątpliwości pytania możecie również przesłać na podany mail, bądź po prostu
zadajcie je w komentarzach.


Pamiętajcie, że wysyłając zgłoszenie konkursowe zgadzacie się w razie wygranej na publikację ksywki, miasta z którego pochodzicie oraz swoich wspomnień na łamach bloga. Rozwiązanie konkursu nastąpi ostatniego dnia września bieżącego roku.
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz