jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Beta Battlefielda 4 już od jutra otwarta dla wszystkich graczy

4 października (piątek) startują publiczne beta testy najnowszej strzelanki Dice. Macie ochotę przekonać się czy Battlefield 4 to naprawdę nowa jakość czy jedynie czysta kosmetyka? Możecie zagrać już od jutra na wszystkich platformach sprzętowych.


Wymagania sprzętowe PC
 
Niezbędny jest oczywiście program Origin, przez który można ściągnąć ważącą około 6 GB betę.

Minimalne wymagania systemowe dla bety
 
SYSTEM
Beta BF4 wymaga 64-bitowej wersji Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8 (pełna wersja Battlefield 4 będzie też działać na systemach 32-bitowych).
PROCESOR
AMD ATHLON X2 2,8 GHZ
INTEL CORE 2 DUO 2,4 GHZ
PAMIĘĆ
4 GB
KARTA GRAFICZNA
AMD RADEON HD 3870
NVIDIA GEFORCE 8800 GT
PAMIĘĆ GRAFICZNA
512 MB
DYSK TWARDY
 6 GB (w przybliżeniu)
 
Zalecane wymagania systemowe dla bety
 
SYSTEM
Beta BF4 wymaga 64-bitowej wersji Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8 (pełna wersja Battlefield 4 będzie też działać na systemach 32-bitowych).
PROCESOR
AMD SZEŚCIORDZENIOWY
INTEL CZTERORDZENIOWY
PAMIĘĆ
8 GB
KARTA GRAFICZNA
AMD RADEON HD 7870
NVIDIA GEFORCE GTX 660
PAMIĘĆ GRAFICZNA
3 GB
DYSK TWARDY
 6 GB (w przybliżeniu)
 
Wymagania dla konsol PS3 i XBOX'a 360
 
Betę można pobrać zależnie od posiadanej konsoli przez wewnętrzne aplikacje:
PlayStation Network lub Xbox Live. Jej objętość to około 1,5 GB. W przypadku Xbox'a 360 należy też mieć dodatkowo wykupioną usługę Xbox Live Gold. Warto zaznaczyć, że szczęśliwie w ten weekend (4-6 października) można grać na konsoli Microsoftu za darmo bez wnoszenia opłat abonamentowych.
 
 
Co zawiera beta?
 
Będziemy mogli spróbować swoich sił jedynie w sieci, bez możliwości zagrania w kampanię. Twórcy oddają w nasze ręce dwa tryby gry; Podbój i Dominacja na mapie Oblężenie Szanghaju. Ten rozbudowany poziom ma zaoferować między innymi dynamicznie zmieniające się pole walki (hucznie zapowiadany mechanizm Levolution). Niestety nie wypróbujemy jednego z najciekawszych trybów - Commander'a.
 
Beta dostępna jest w polskiej wersji językowej. Wszyscy betatesterzy otrzymają unikatowy nieśmiertelnik do wykorzystania w pełnej wersji gry. Oczywiście autorzy zapowiadają, że beta nie będzie odzwierciedlała końcowej jakości rozgrywki, ale jak dobrze wiemy na tym etapie niewiele już da się zmienić poza końcowymi szlifami, balansem czy ustawieniami serwerów.
 
 
Testy potrwają do 15 października i myślę, że jest to doskonała okazja do wypróbowania głównego konkurenta Call of Duty. A jeśli z jakichś losowych przyczyn nie możecie zagrać w betę to zachęcam do przeczytania za kilka dni mojej relacji i osobistych wrażeń z rozgrywki na PC.
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz