jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Secret Service - powrót legendarnego czasopisma !!!

Zdaję sobie sprawę, że dwa miesiące wakacji od bloga stają się w moim przypadku niechlubną tradycją. Zawsze jednak znajdzie się impuls, jakaś niezwykła rzecz, wydarzenie, czyli jednym słowem dobry powód aby wrócić do wirtualnego pisania. W ubiegłym roku były to targi E3, a w tym roku wracam na bloga za sprawą mojego ukochanego czasopisma o grach video, Secret Service. Reaktywacja po przeszło 13 latach? Ja chyba śnię...


Nawet nie marzyłem o powrocie w takim składzie. Większość starych wyjadaczy  wspomaganych przez młode wilczki. Tak, mamy czasy kiedy prasa papierowa umiera, a oni i tak na przekór wszystkiemu postanowili zrealizować swój plan. Malkontenci twierdzili, że to przedsięwzięcie nie ma żadnej racji bytu. Było mnóstwo głosów krytycznych. A sentymentalni gracze, czy może po prostu znudzeni, poszukujący czegoś innego niż CD-Action i PSX Extreme zagłosowali swoimi portfelami na polakpotrafi.pl. Tym samym sprawili że reaktywacja Secret Service w wersji papierowej stała się faktem po zaledwie 20 godzinach i 24 minutach od rozpoczęcia zbiórki!

Koszulka Secret Service jako jedna z nagród dla wspierających inicjatywę osób

Jeśli chcecie mieć szansę skosztowania magicznego klimatu pisma z lat 90-tych, którego autorzy pisali swego czasu najciekawiej o grach to również możecie dołożyć własną cegiełkę. A że póki co ma to być tylko kwartalnik? Co z tego! Najważniejsze, że wracają. Chętnie przypomnę sobie czasy kiedy jeszcze jako małolat z bananem na twarzy biegłem do sklepu po nowy numer Secret Service.
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze: