jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Gamescom: Europejska premiera PlayStation 4 już 29 listopada 2013!

Dzisiejsze konferencje przebiegały dość zwyczajnie, bez wyraźnych fajerwerków. Microsoft po niewybrednych komentarzach jakie zalały sieć w czasie targów E3 tym razem olał sprawę i w ogóle nie prowadził transmisji. Electronic Arts pokazało Simsy 4 i kilka bardziej podrasowanych trailerów swoich gier, m.in. Titanfall'a. Natomiast Sony rozpływało się w temacie swojej otwartości na gry indie i PlayStation Plus'a (szacun za Assassin's Creeda 3 we wrześniu). Wymieniono sporo tytułów i zapewniono o wsparciu dla PS VITY oraz nieznacznie poszerzono i podsumowano line-up PlayStation 4.
 
 
Kiedy na scenie pojawił się Andrew House, CEO Sony Computer Entertainment Europe wiedziałem , że padną jakieś konkrety dotyczące daty premiery PlayStation 4. I stało się!
 
 
Nowa konsola Sony zadebiutuje w 32 krajach świata, na rynku amerykańskim 15 listopada, natomiast w Europie 29 listopada 2013. Ceny sprzętu wyniosą odpowiednio 399$ w USA, 349 funtów w UK oraz 399 euro w pozostałych krajach Europy. Czy należycie do przeszło 3 milionów niecierpliwych graczy, zaopatrzonych w pre-order? Ja tak!
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz