jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Nadchodzi Starcraft II: Heart of The Swarm!

Wielkie odliczanie do premiery kolejnego potencjalnego hitu Blizzarda wkroczyło w ostateczną fazę. Już za niecałą godzinę świat zaleją fale Zergów, a Battle.Net z pewnością będzie przeżywał prawdziwe oblężenie.
 
 
Ponieważ swoją kopię gry odbiorę jutro rano, obecnie delektuję się streamem z oficjalnej premiery gry w Europie, nadawanym prosto z Pałacu Wersalskiego we Francji. Mają rozmach, nie ma co ;) Walki zawodowców ogląda się niesamowicie i mimo że nie są to mecze o wielką stawkę to daje się odczuć luz i przyjemną atmosferę panującą na sali.
 
W międzyczasie Blizzard opublikował zapowiedź nagród jakie czekają nas za zdobywanie punktów doświadczenia w Starcraft II: Heart of The Swarm. Za długą służbę na placu boju możemy otrzymać nowe portrety postaci, zdobienia, skórki oraz tańce dla nowych jednostek.
 
 
Nie ma co ukrywać, ten tydzień na moim blogu będzie kręcił się głównie wokół tej wspaniałej strategii. W końcu pisanie o grach, zwłaszcza o tych na które czeka się latami to czysta przyjemność.

 


 


Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz