jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Quantic Dream: Playstation 4 pozwoli nam wyrazić siebie w bardziej bezpośredni sposób

Guillaume de Fondaumière, jeden z prezesów Quantic Dream (twórcy między innymi świetnego Heavy Rain) oznajmił, że studio pracuje obecnie nad nowym tytułem na PlayStation 4. Zaznaczył też, że tworzenie gier na nową konsolę Sony jest o wiele łatwiejsze niż na PS3.
 
"Bez porównania. Bardzo łatwe", powiedział Guillaume de Fondaumière w rozmowie z Eurogamerem. Mamy możliwość wyrażenia siebie w bardziej bezpośredni sposób. Jest idealnie, wprost doskonale.

 
Kolejna gra studia Quantic Dream, Beyond: Two Souls zostanie wydana na PlayStation 3 w październiku i nie będzie ona tytułem cross-platformowym.

Jak powiedział Fondaumière ich gra na konsolę nowej generacji będzie zupełnie inna; "Innowacja jest częścią naszego DNA. Nigdy nie kopiowaliśmy siebie. Nigdy nie klonowaliśmy projektów swoich czy innych ludzi. Zawsze staramy się zapewnić unikatowe doświadczenia. Dla nas kolejna konsola jest wystarczającym powodem do wypróbowania nowych rozwiązań. Pewne jest, że wszystko nad czym pracujemy na PS4 nie będzie przypominało tego co dotychczas stworzyliśmy na PS3. Będziemy próbowali odkrywać siebie na nowo."


W czasie zapowiedzi PlayStation 4,  Quantic Dream pokazało nową technologię w postaci animacji twarzy modelu starszego człowieka. Wygląda na to że studio nadal będzie tworzyło tytuły jedynie na wyłączność Sony.
 
Źródło: EUROGAMER
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz