jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Znakomite wyniki sprzedaży Starcraft II: Heart of The Swarm

Blizzard poinformował, że ich pierwszy dodatek do Starcrafta II znalazł 1,1 miliona nabywców w ciągu zaledwie dwóch dni sprzedaży. Na taki wynik składają się zarówno wersje pudełkowe jak i te pochodzące z cyfrowej dystrybucji. 


"Chcemy bardzo podziękować globalnej społeczności Starcrafta za niesamowitą pasję i pomoc jaką okazaliście dla Heart of The Swarm", powiedział prezes Blizzarda, Mike Morhaime. "Poza zupełnie nową kampanią dla pojedynczego gracza, wprowadziliśmy tony usprawnień pozwalających na jeszcze przyjemniejszą zabawę oraz czyniących grę bardziej ekscytującą dla widza. Jesteśmy zachwyceni widząc graczy i fanów e-Sportu z całego świata czerpiących przyjemność z Heart of The Swarm.  

Dzień premiery Starcraft II: Heart of The Swarm obfitował w wydarzenia transmitowane na żywo za pośrednictwem serwisu Twitch, które obejrzała zawrotna liczba ponad 1,1 miliona użytkowników. 

"Starcraft II zawsze był jedną z najbardziej popularnych gier na Twitch i odnotowaliśmy falę nowych użytkowników od premiery Heart of The Swarm", dodał dyrektor operacyjny Twitch, Kevin Lin. 

A ja jak na razie powiem krótko. Cieszę się, że wśród wielu sprzedanych kopii Starcraft II: Heart of The Swarm znajduje się także mój egzemplarz... :) 

Źródło: GAMESINDUSTRY
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz