jeszczejedenlevel.blogspot.com - gry, komputery i konsole

Towarzyszą nam praktycznie od najmłodszych lat i stały się również inspiracją do stworzenia tego bloga

Polacy na pierwszym, oficjalnym turnieju Starcraft II: Heart of the Swarm

Od 5 do 9 marca włącznie, hala poświęcona grom na targach CeBIT w Hannowerze (Niemcy) stała się jednocześnie areną zmagań najlepszych graczy Starcraft II z całego świata. Podczas prestiżowego finału siódmego sezonu rozgrywek Intel Extreme Masters największe sławy e-sportowych rozgrywek walczą o łączną pulę nagród w wysokości 100000$.


 
W zażartym boju biorą udział również nasi reprezentanci - Nerchio (kierujący rojem Zergów) oraz MaNa (grający mistycznymi Protossami).
 
 
Dzisiejszy dzień okazał się szczęśliwy dla naszego rodzimego Zerga. Nerchio poległ w walce z Koreańczykami (YongHwa i PartinG), dominował natomiast nad pozostałymi graczami z Europy (HasuObs, sLivko oraz LucifroN). Ostateczny bilans 3-2 zapewnił mu awans do kolejnej fazy turnieju.

Następna odsłona zmagań już jutro (w akcji między innymi MaNa) od 9:30 rano, naszego czasu. Rozgrywki na żywo można śledzić w tym miejscu, natomiast aktualizowana na bieżąco tablica wyników znajduje się tutaj.
 
Mocno trzymam kciuki za naszych najlepszych graczy i już nie mogę się doczekać, aż położę swe łapki na swojej kopii Starcraft II: Heart of the Swarm. Mimo iż Zergowie nie są moją ulubioną rasą (Terranie FTW!) z przyjemnością zagram w nową kampanię, przetestuję nowe jednostki i powrócę na Starcraftowy Battle.Net. I'm so Zeeeeeeeeeeeeeeergxcited! 
 
Wraz z Kerrigan wyruszymy na podbój galaktyki już za tydzień, 12 marca 2013.

 
Share on Google Plus

About Deathcoil

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz